ÜRÜNLER » DYS - Dershane Yönetim Sistemi Etiketler : DYS, dershane otomasyonu, dershane programı, dershane otomasyon programı, ebos, bikom, optijet, başak bilgisayar, dershane,program,dershane programı,akbim,akbim-koç,izmir,optik form,optik okuyucu,sekonic,karne,yazıcı,mita, sınav değerlendirme, sınav sonuçları, LYS, OKS, SBS, dersane programı, dersane otomasyonu, dersane otomasyon programı

Dershane Yönetim Sistemi Programı - Genel


 • DYS, üniversite ve kolej sınavlarına hazırlık kursları veren dershanelere sahip olduğu özellikler ve sağladığı kolaylıklar ile rakip dershanelere karşı rekabet üstünlüğü kazandırır. 
 • DYS ile öğretmenler ve danışmanlar öğrencileri hakkındaki bilgilere hızla ulaşırken, yöneticiler mali durumlarını anlık olarak takip edebilir ve isterse bu bilgileri benzersiz raporlama olanaklarıyla dış ortamlara aktarabilirler.

Dershane Yönetim Sistemi Programı - Özellikler

Öğrenci Kayıt Modülü:

 • %100 Windows 9x, Me, 2000, XP ve Vista uyumu

  DYS' yi tamamen Windows® kullanım kurallarına uygun olarak hazırladık .Bu sayede tanıdık Windows® tuşlarını ve kısa yollarını kullanarak DYS' ye çok kolaylıkla adepte olabilirsiniz. DYS' de kullanılan tuşların tamamı Windows içerisinde kullanılan standart tuşlardır ve gizli hiçbir tuş kombinasyonu yoktur. DYS' deki işlevlerin tamamı kullanıcının görebileceği yerlere konulmuştur. Bu sayede DYS' nin işlevlerinden eksiksiz yararlanmanızı sağlamaya çalışılmıştır.


 • Binlerce kayıtta bile yüksek performans

  20-30 deneme kaydında bile yavaş çalışan kötü yazılmış programlara mahkum değilsiniz. Siz de, DYS'nin düşük hızlı bilgisayarlarda bile azalmayan performansını programa yüklenmiş binlerce kaydıyla test edebilirsiniz. İstemci/sunucu özellik sayesinde kullanıcılar disk paylaşımı olmadan da ana bilgisayara bağlanabilirler ve bu sayede veri dosyalarının kötü niyetle veya kaza ile silinmesi önlenebilir. Kullanılan veri tabanı sayesinde elektrik keslmelerinden ya da bilgisayarın kilitlenmesinden meydana gelen indeks bozulmaları doğrudan DYS'nin içerisindeki servis bölümünden onarabilirsiniz.
 • Pentium I'de bile çalışabilme

  DYS' nin çalışması için Pentium sınıfı bir işlemci ve 16 MB RAM yeterlidir. DYS düşük sistem gereksinimleriyle mevcut donanım yatırımınızı korur ve yeni bilgisayar alımına ihtiyaç bırakmayarak size önemli tasafruf olanakları sağlar.
 • İnternet üzerinden online teknik destek

  DYS ile yeni sürümlere ulaşmak çok kolay. Programda "Servis" menüsünde yer alan "Internetten Yeni Sürüm Kontrolü" seçeneği ile DYS, internet bağlantınız üzerinden yeni bir sürüm olup olmadığını kontrol eder ve eğer yeni sürüm varsa sizin de onayınızla yeni sürümü internetten indirerek kullanımınıza hazır hale getirir. Böylece programda oluşabilecek muhtemel hata giderimi ve yeniliklerden anında ve zahmetsiz bir şekilde yararlanırsınız
 • Rakipsiz raporlama sistemi

  DYS' de kullanılan raporlama sistemi sayesinde istediğiniz her raporun tasarımını istğinize ve ihtiyacınıza göre değiştirebilir, değiştirilmiş tasarımı başka bir isimle saklayabilir ve istediğiniz zaman tekrar kullanabilirsiniz. İsterseniz değişiklik yapılmış raporu varsayılan rapor olarak atayabilir ve seçim yapmadığınız sürece bu tasarım otomatik olarak kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca hiç olmayan bir raporu kendi el yordamınızla oluşturabilirsiniz. Tüm raporları yazıcıya çıkarmadan önce ekranda izleyebilir ve istemediğiniz kısımları rapordan çıkarabilir, rapora istediğiniz bir şeyi (yazı, çizgi, şekil, fotoğraf v.b.) ekleyebilir veya rapor belgesi, MS Excel® tablosu, MS Word® belgesi Web sayfası (HTML) , Adobe® Acrobat (PDF) belgesi olarak kaydedebilirsiniz.
 • Velilere SMS ve e-posta yoluyla iletişim kolaylığı, doğrudan SMS gönderebilme

  DYS ile geciken ödemeler, devamsızlıklar ve sınav sonuçları gibi bilgiler e-posta, SMS gibi teknolojik iletişim olanakları kullanılarak gerekli yerlere iletebilir, isterseniz aynı olanakları kullanarak dershanenizin reklamını yapabilirsiniz. İsterseniz de öğrencileriniz durumlarını internet sitenizden yayınlayarak hem velilerin, öğrencileri sürekli sürekli gözetim altında tutmasını sağlar hem de dershanenizin prestijini arttırırsınız.
 • Rakipsiz yedekleme sistemi ile yüksek veri güvenliği

  Rakipsiz yedekleme sistemiyle aynı anda üç ayrı klasöre veya diskete yedek alabilir, yedeğinizi istediğiniz bir adrese e-posta olarak gönderebilirsiniz. Alınan yedekler standart zip formatında sıkıştırdığı için diğer rakip programlarda yaşanan sabit diskinizin dolması gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. İsterseniz Winzip programını kullanarak yedek dosyalarınız içerisine bakabilirsiniz. E-Posta ve diskete yedekleme olanağı sayesinde bilgisayarınız tamamen bozulması veya çalınması tehlikesi karşısında bilgilerinizi güvenli bir ortama yedeklemiş olursunuz.
 • Velilere web üzerinden bilgi verebilme

  Dershaneler ister öğrencilerine, isterse velilere internet üzerinden bir kullanıcı adı ve şifresi vererek sınav sonuçlarını, rehberlik bilgilerini, devamsızlıklarını, ödeme bilgilerini ya da dershanenin belirlemiş olduğu diğer öğrenci bilgilerini yayınlayabilir.Bu konudaki örnek sitemizi buradan inceleyebilirsiniz.
 • Entegre edilmiş komple ticari muhasebe

  Muhasebe modülü sahip olduğu kasa, banka, cari hesap, çek/senet bölümleri sayesinde kople bir ticari otomasyon çözümü sunar ve başka bir ticari program kullanamaya ihtiyaç bırakmaz. Öğrenci modülü ile olan entegrasyon sayesinde yapılan öğrenci senet tahsilatları anında kasanızda görünür. Taksit kart ve kredi kartı tahsilatlar anında banka hesaplarınızda görebilmeniz sağlanmıştır.
 • Kullanımı en kolay sınav değerlendirme modülü, doğrudan optik okuyucu bağlantısı

  Bu modül sizlere sınavın planlanmasından sonuç raporlarını alınmasına kadar eksiksiz bir çözüm sunar. Hiç bir optik okuyucuya bağımlı olmayıp sizin seçtiğiniz optik okuyucularla birebir uyum gösterir. Bu sayede dershaneler alışıla gelmiş sabit bir optik okuyucuyu kullanma zorunluluğundan kurtulmuş olur. Öğrencinin sınav sonuçları (ÖSS, SBS, DİL) birden çok karne dizaynı sayesinde dershaneler sınav sonuç karnelerini konu bazında,ayrıntılı,grafikli olarak öğrencilerine verebilir.

Dershane Yönetim Sistemi Programı - Ekran Resimleri

GENEL GÖRÜNÜMAYARLAR

                      

İŞLEMLER

                                   

MUHASEBE

                                


RAPORLAR 

Dershane yönetim sistemi programı 

                                     

                                       

                                    

 

SINAVLAR 

                   

       

SERVİS

                             

Etiketler : DYS, dershane otomasyonu, dershane programı, dershane otomasyon programı, ebos, bikom, optijet, başak bilgisayar, dershane,program,dershane programı,akbim,akbim-koç,izmir,optik form,optik okuyucu,sekonic,karne,yazıcı,mita, sınav değerlendirme, sınav sonuçları, LYS, OKS, SBS, dersane programı, dersane otomasyonu, dersane otomasyon programı Yayınlanma Tarihi : 24/07/2012 - 04:59

BİZE ULAŞIN iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

 • ADRES Adres: Reşatbey Mah. 62006 Sokak No: 14 Kamil Usta Apt. K: 1 D: 1 01120 Seyhan/Adana, TÜRKİYE
 • TELEFON +90 (322) 459 23 14
 • FAX +90 (322) 459 95 39
 • E-POSTA netbilisim@netbilisim.com

HAKKIMIZDA Cemil Sunguray, Orhan Özonur, csunguray, Adana Yazılım,

Net Bilişim, kendi geliştirdiği yazılım ve sistem çözümleriyle firmaların ve kamu kuruluşlarının bilgi işlem problemlerine çözümler getirmektedir. Şirket bünyesinde, teknolojiyi takip eden, bilgi birikimi yüksek ve iş bitirici personellerle hizmet vermekteyiz.

Birbirinden farklı sektördeki, ihtiyaç sahibi müşterilerimizin, teknolojik altyapısını, alternatif yazılım ürünleri ile desteklemekte ve otomasyona ...

DEVAMI