ÜRÜNLER » Çadır Kent Yönetim Sistemi Etiketler : çadırkent programı, çadırkent yazılımı, çadır kent yazılımı, çadır kent otomasyon, mülteci kampı, mülteci kayıt programı, sığınmacı kayıt programı, misafir kampı, urfa, şanlıurfa, antep, gaziantep, kilis, ceylanpınar, reyhanlı, ayaydın, suriye kampı, Telhamut, Süleymanşah

Çadır Kent Yönetim Sistemi - Genel

Çadır Kent Yönetim Sistemi programı toplu konaklama sağlanan çadır kent, konteyner kent gibi merkezlerdeki tüm süreçleri etkin bir biçimde takip etmek için geliştirilmiş bir sistemdir. ÇYS, bir yazılım (bilgisayar programı) yazılımın çalıştığı donanım sistemi (sunucu bilgisayar ve PC ler vb.) ve yazılım haberleştiği cihazlardan (parmak izi cihazları, giriş/çıkış turnikeleri vb.) oluşur. ÇYS, bu konuda yazılmış Türkiye’deki en gelişmiş ve en çok merkezde (5 merkez) kullanılan programdır.


Not: Firmamız Çadır Kent Yönetim Sistemi çözümünü A Yazılım ortaklığıyla gerçekleştirmektedir. Ayrıntılı bilgi için 0530 875 05 61 numaralı telefondan Ömer Kaya ile görüşebilirsiniz.

Çadır Kent Yönetim Sistemi - Özellikler

 • Genel:
  ÇYS, bir sicil için yapılan tüm etkinlikleri (kayıt, sicil değişikliği, giriş, çıkış, durum değişikliği, malzeme dağıtımı, muayene, dış hastane gönderimi, izin vb.) tarih, saat ve kaydeden kişi bazında detaylı bir şekilde kaydetmektedir. Bu şekilde hem kullanıcılara istediği işlemi yapma serbestliği tanımakta hem de işlemi kimin ve ne zaman yaptığı denetimini sağlamaktadır. Aynı zamanda menü ve işlem bazında yetkiler ayrıntılı bir şekilde tanıtılabilmektedir. ÇYS, veri depolama sistemi olarak endüstri standardı MS-SQL Server veri tabanı sistemini kullanmaktadır. Tüm ekranlarda işlem yapmak istediğiniz kişileri isterseniz barkod/sicil numarasından isterseniz de parmak izi kullanarak bulabilirsiniz.

 • Sicil Kaydı:
  Misafirlere/sığınmacılara ait tüm kimlik bilgilerinin kaydedilmesi. Fotoğrafların yüklenmesi, parmak izlerinin kaydedilmesi. Fotoğraflı ve barkodlu kimlik kartı basımı. Patmak izi sistemini kullanıyorsanız ve kaydı yapılan kişi daha önce kayıtlıysa ÇYS sizi uyaracak ve farklı isimle ikinci kez kaydolmak isteyenleri tespit edecektir.

 • Mülakat Modülü:
  Misafirlere/sığınmacılara emniyet görevlileri tarafından yapılan mülakatların bilgisayar ortamında düzenlenmesi. Mülakatların yazdırılması veya PDF olarak kaydedilmesi. Mülakatta cevaplanan sorulara göre filtreleme yapılması veya istatistik bilgi elde edilmesi. Kişinin katılmak istediği etkinlik veya kursların takip edilmesi.

 • Giriş/Çıkış İzin Takibi, İzinden Dönmeyenler Listesi:
  Giriş/çıkış işlemleri sistemden verilen izne bağlı olarak parmak izi/turnike sistemiyle tamamen otomatik olarak yapılabilir. İzne çıkanların takibi, izinden dönmeyenlerin otomatik olarak firari olarak işlenmesi işlemleri gerçekleştirilebilir.

 • Market Harcama Sistemi:
  Her aile verilecek manyetik kartlara harcama yükleyebilir ve bu paraların kamp içerisindeki markette harcanması sağlanabilir. Bir kişi için yapılan tüm kart teslimi, kart iadesi, karta tutar yüklemesi, tutar silme, harcama ve iadeler ayrıntılı bir şekilde takip edilebilir.

 • Hastane Modülü:
  Epikriz basma, sUT kodlarına göre işlem yapma, ICD-10 kodlarına göre teşhis belirleme, laboratuvar sonuçları takibi, sağlık-net 2, medula, e-reçete entegrasyonu, sevk düzenleme, reçete düzenleme.

 • Eczane Modülü:
  Eczane stok takibi, yazılan ve teslim edilen ilaçların takibi, hastane modülü entegrasyonu.

 • Personel Giriş/Çıkış Takip Sistemi:
  Personel giriş/çıkış saatlerinin takibi ve listelenmesi. Personel giriş/çıkış işlemlerini tamamen otomatik kartla veya parmak izi ile yapabilirsiniz.

 • Kartlı Araç Giriş/Çıkış Takip Sistemi:
  Araçlara çıkarılacak kart yardımıyla araç giriş/çıkışı ve araç sahibi personelin giriş/çıkışı otomatik olarak yapılabilir.

 • Ziyaretçi Defteri:
  Kampa herhangi bir nedenle giren/çıkan kişilerin kayıt altına alınması.

 • Parmak izi İstasyonu:
  Emniyet görevlilerinin kullandığı parmak izi alma formunun fotoğraflı olarak bilgisayardan basılması.

 • Yemek Dağıtım:
  Çift yemek alımlarının ve israfın önlenmesi.

 • Boş - Dolu Çadır Takibi:
  Boş/dolu çadır takibi, mahalle/çadır sorumlu (muhtar) takibi, çadırlara göre belli koşulları sağlayan kişi sayısı (örn. çadırlara göre 2-3 yaşında olan çocuk sayısı listesi)

 • Dilekçe Doldurma ve Takibi
  İzin istek (kefilli), çarşı izni istek, gönüllü geri dönüş istek, farklı merkeze gidiş vb. formların ve dilekçelerin bilgisayardan düzenlenmesi ve yazdırılması

 • Depo Bazında Stok Takibi:
  Kızılay, AFAD, teknik birim stoklarını ve kullanılan/dağıtılan malzemelerini ayrı ayrı takip edebilir. Bir kişiye verilen malzemeler veya tüketim ürünleri tek ekranda görüntülenebilir.

 • Güçlü Raporlar:
  Programdaki tüm raporların tasarımını değiştirebilir, daha sonra raporu bu tasarımlar arasından seçim yaparak alabilirsiniz. Tüm raporlar PDF, Word, Excel, JPEG gibi endüstri standardı tüm formatlarda kaydedebilirsiniz.Çadır Kent Yönetim Sistemi - Ekran Resimleri

Çadırkent genel görünüm Çadırkent genel görünümü

Çadırkent Yönetim Sistemi Çadırkent Genel Görünümü
Çadırkent Genel Görünüm  


Çadır Kent Yönetim Sistemi - Yüklemeler

Bu ürünümüzle ilgili internetten yükleme yoktur. Demo için için 0530 875 05 61 numaralı telefondan Ömer Kaya ile görüşebilirsiniz.Etiketler : çadırkent programı, çadırkent yazılımı, çadır kent yazılımı, çadır kent otomasyon, mülteci kampı, mülteci kayıt programı, sığınmacı kayıt programı, misafir kampı, urfa, şanlıurfa, antep, gaziantep, kilis, ceylanpınar, reyhanlı, ayaydın, suriye kampı, Telhamut, Süleymanşah Yayınlanma Tarihi : 05/08/2012 - 10:43

BİZE ULAŞIN iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

 • ADRES Adres: Reşatbey Mah. 62006 Sokak No: 14 Kamil Usta Apt. K: 1 D: 1 01120 Seyhan/Adana, TÜRKİYE
 • TELEFON +90 (322) 459 23 14
 • FAX +90 (322) 459 95 39
 • E-POSTA netbilisim@netbilisim.com

HAKKIMIZDA Cemil Sunguray, Orhan Özonur, csunguray, Adana Yazılım,

Net Bilişim, kendi geliştirdiği yazılım ve sistem çözümleriyle firmaların ve kamu kuruluşlarının bilgi işlem problemlerine çözümler getirmektedir. Şirket bünyesinde, teknolojiyi takip eden, bilgi birikimi yüksek ve iş bitirici personellerle hizmet vermekteyiz.

Birbirinden farklı sektördeki, ihtiyaç sahibi müşterilerimizin, teknolojik altyapısını, alternatif yazılım ürünleri ile desteklemekte ve otomasyona ...

DEVAMI